Program ksiegowy dla kilku firm

PC Market firmy Insoft to zwłaszcza elastyczny program, zarówno dla młodszego biznesu kiedy oraz dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł pierwszy jest w obrębie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W liczbę rozwoju jednostki można rozwijać ją o dodatkowe elementy. PC Market jest delikatnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest przez naszych klientów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W dowolnym czynniku będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż toż wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca gwarantuje Ci najmniejsze ceny. Zawsze będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile posiada Ci ponad wpłacić pieniędzy. W jakiejkolwiek chwili program opisze jaką ilość pieniędzy bierzesz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić ogrom momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy skorzystasz spośród pomocy kolektorów informacji. Samodzielnie i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla naszego biznesu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki zgodności z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to rzecz zaledwie kilku sekund.

Na krajowym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Jednym z najświeższych jest program PC-Market.

Stworzony jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Wykorzystuje go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Czysty i lekki w obsłudze, w nieświadomy rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na specjalną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego programu zadecydowało kilka czynników. Przede każdym jest przejrzysty, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą dostępnych na zbytu urządzeń fiskalnych, a jeszcze każdego typie sprzętem, który ważna sprawdzić w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.